Yate Obal Pumpa

Yate obal pumpa

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Campingové doplňky
Dodavatel:Yate
Cena:340 Kč
Yate obal pumpa 3 (60%) 19 hodnocení

Vodotěsný obal + pumpa na samonafukovací karimatku Yate je praktický doplněk z odolného a pevného materiálu. Chrání věci před vlhkostí, poškozením i znečištěním a snižuje objem sbalených věcí až o 2/3. Zároveň lze obal využít jako ruční pumpu. Na spodní straně má obal uzávěr, který lze nasadit na ventil karimatky a smotáváním pytle se vhání vzduch do karimatky (viz obrázek v obrázcích). Toto použití je vhodné zejména v zimním období, kdy je potřeba vhánět do karimatky pouze suchý vzduch, nikoli vzduch vydaný ústy. Suchý vzduch zároveň zvyšuje izolační schopnost a prodlužuje životnost karimatky. V neposlední řadě vodotěsný obal šetří místo a jeho nízká hmotnost nijak výrazně neovlivní váhu zavazadla. Vodotěsný obal + pumpa na samonafukovací karimatku Yate je užitečný nejen na vodě, ale i při kempování nebo při různých outdoorových aktivitách jako je turistika, horolezectví či cyklistika. Technický popis: odolný a pevný materiál chrání před vlhkostí, poškozením a zašpiněním snižuje objem sbalených věcí až o 2/3 nezabírá žádné místo uzávěr na spodní straně, pomocí kterého lze nafouknout karimatky materiál: Nylon 70D rozměr: 16x60 cm objem: 8 l hmotnost: 75 g vhodný na vodu, při kempinku nebo outdoorových sportech


 • Nutrend SPORT černá
  Nutrend SPORT černá

  Sportovní láhev Nutrend 750 ml je moderní láhev s ergonomickým tvarem a designem. Láhev je vyrobena ze zdravotně nezávadných materiálů..

  89 Kč
 • Nutrend SPORT růžová
  Nutrend SPORT růžová

  Sportovní láhev Nutrend 750 ml je moderní láhev s ergonomickým tvarem a designem. Láhev je vyrobena ze zdravotně nezávadných materiálů..

  89 Kč
 • Nutrend SPORT zelená
  Nutrend SPORT zelená

  Sportovní láhev Nutrend 750 ml je moderní láhev s ergonomickým tvarem a designem. Láhev je vyrobena ze zdravotně nezávadných materiálů..

  89 Kč
 • Spartan Vancouver Bag stříbrná
  Spartan Vancouver Bag stříbrná

  Taška na lyžáky Spartan Vancouver Bag je vyrobena z odolného materiálu a je vhodná i pro přenos zimních bruslí. Taška má nastavitelný..

  259 Kč
 • Nutrend Flexit Gelacoll 180 kapslí
  Nutrend Flexit Gelacoll 180 kapslí

  Účinný přípravek ve formě kapslí, obsahujících vysoké množství hydrolyzátu želatiny. Produkt je obohacen o vitamin C, který přispívá..

  209 Kč
 • Nutrend Vitamín C
  Nutrend Vitamín C

  Tablety Nutrend Vitamín C se šípky jsou tablety vhodné pro posílení imunitního systému s vysokým obsahem vitaminu C. Obohaceny jsou o..

  179 Kč
 • Spartan Hobby
  Spartan Hobby

  Badmintonová síť Spartan Hobby je kvalitní skládací badmintonová síť s dobře viditelným bílým okrajem. Díky nízké hmotnosti a malým..

  190 Kč
 • W-TEC Tampa
  W-TEC Tampa

  Multifunkční šátek W-TEC Tampa slouží především pro udržení tepla na problémových částech těla, jako je krk a hlava. Šátek je..

  149 KčObjevte: Campingové doplňky V sekci outdoor je možné objevit yate obal pumpa!
© 2021 Kontakt