Munkees Mini Scissors

Munkees Mini Scissors

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Campingové doplňky
Dodavatel:Munkees
Cena:149 Kč
Munkees Mini Scissors 5 (100%) 30 hodnocení

Mini nůžky Munkees Mini Scissors jsou šikovným kapesním pomocníkem na cesty. Díky praktickému kroužku je lze připevnit ke klíčům a mít je tak hned po ruce. Pojistka na kroužku také zajišťuje ostří nůžek v průběhu transportu a zabraňuje tak náhodnému pořezání. Nůžky jsou vyrobeny z odolné nerezové oceli a lze je použít ke stříhání papíru, látky i nehtů na rukou. Rukojeti jsou pokryté příjemným gumovým materiálem. Tyto nůžky jsou ideálním vybavením zejména pro cestovatele a turisty.Technický popis: kapesní nůžky kroužek s pojistkou, která drží nůžky zavřené po dobu přenášení lze připnout na klíče lehké a kompaktní ideální pro turistiku a cestování materiál: nerezová ocel, guma rozměry: 60 x 14 mm


 • Yate Yate vak
  Yate Yate vak

  Vak pro nafukování Yate je speciální vak, který slouží jako měch pro nafukování modelů karimatek Nomad, Voyager a Scout. Vak má ve..

  350 Kč
 • W-TEC Umbrello
  W-TEC Umbrello

  Deštník W-TEC Umbrello je skvělý parťák do nevlídného počasí. Spolehlivá vystřelovací kovová konstrukce s 10 paprsky a odolná tkanina..

  399 Kč
 • JuBö Firesteel Stick XXL
  JuBö Firesteel Stick XXL

  S křesadlem JuBö Firesteel Stick XXL rychle zapálíte papír či dřevo, aniž byste se museli ohlížet na povětrnostní podmínky. Zatímco..

  320 KčObjevte: Campingové doplňky V sekci outdoor je možné objevit munkees mini scissors!
© 2021 Kontakt