Sport | Fitness | Posilovací stroje

✅ Silné a pohodlné polstrování DuraFirm ™ snižuje únavu a nepohodlí, což umožňuje pokračovat v tréninku až po okraj sil. Konstrukce pevná jako skála je zárukou dlouhé životnosti s doživotní zárukou na rám.   Plně zahalené zátěžové sloupce pro maximální bezpečnost a atraktivní design určuje trendy v oboru. nastavitelný válec na oporu nohou nastavitelné opěradlo ergonomické rukojeti zátěžový sĺpec obsahuje v základu 75 kg zátěže polstrování DuraFirm ™ vyšité logo BODY-SOLID zobrazené obrázky jako cvičit doživotní záruka na rám a zátěžové cihličky 2 letá záruka na ložiska, zátěžové lanka a ostatní komponenty vhodné do klubových posiloven. (fitness pro hasiče, fitness pro nemocnice, fitness pro policii, fitness pro armádu, fitness pro školy, fitnes pro firmy, fitnes do hotelů a pod.) Technické parametry: Rozměry dxšxv: 144,78 x 132,08 x 144,78cm Váha: 197,27kg Technické parametry Celkový rozměr 145 x132 x145 cm Délka 145 cm Šířka 132 cm Výška 145 cm Váha zátěží v balení 75 kg..

BODY SOLID S2SLC SEATED LEG CURL- stroj na zakopávání 75 kg - montáž zdarma, servis u zákazníka 3,25 (65%) 22 x hodnotené

posilovací stroje za super ceny